O nas

Naszym zadaniem podczas fotografowania jest wychwycenie emocji zatrzymanie momentu w czasie, tak, żeby można było do niego wielokrotnie powracać. Momentu, który jest jedyny i niepowtarzalny – w takim samym gronie rodziny i przyjaciół najprawdopodobniej już nigdy nie będzie dane się spotkać. Dla nas jako fotografów jest to ogromna odpowiedzialność, nie ma miejsca na błędy! Dla Państwa jest to pamiątka na całe życie, więc warto powierzyć jej popełnienie osobom z doświadczeniem. W efekcie dostajecie Państwo gotową opowieść opowiedzianą obrazami.

Paweł

Jestem absolwentem Technikum Fotograficznego „Fotoedukacja” w Katowicach.  Szkoła pozwoliła mi na nabycie odpowiednich umiejętności w komponowaniu obrazu, obróbki graficznej i po prostu świadomego używania aparatu fotograficznego jako narzędzia. Fotografia najpierw rodzi się w głowie, a dopiero potem naciskam spust migawki. Fotografią Ślubną zajmuję się od 2016 roku.

Prywatnie jestem mężem mojej ukochanej żony i tatą mojego ukochanego synka.  Lubię zjeść pizzę, posłuchać jak śpiewa moja żona 🙂 , iść na spacer z moim synkiem, przytulić go,  obejrzeć dobry film siedząc w domu na kanapie, zagrać w grę! Lubię czasem zostać sam ze sobą, zakładam wtedy słuchawki na uszy, słucham ulubionej muzyki, komponuję.

Angelika

Jestem absolwentką Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych na kierunku Fotografia i Multimedia. Uczestniczyłam w licznych wystawach w Polsce i za granicą. Na co dzień zajmuję się fotografią reklamową, współtworząc identyfikację wizualną polskiej marki. Fotografią zawodowo zajmuję się od 2015 roku. W 2018 roku wykonałam mój pierwszy reportaż ślubny.

Prywatnie kocham podróże, dobre jedzenie i swojego psa. 🙂

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!!! 🙂